Üritustele ja cateringidele

Väiksem keskkonnakoormus

Üritused ja festivalid võivad olla üsnagi suure keskkonnakoormusega.

Jäätmeid tekib palju, eriti seal, kus pakutakse ka toitlustust ja tihtilugu on probleem jäätmete sorteerimisega.

Aitame teil oma lahendustega seda koormust vähendada.


Jäätmekogumissüsteem

Aitame teie üritusel ehitada üles tõhusa jäätmekogumissüsteemi, eeskätt panustades biojäätmete eraldi kogumisele.

Piirduma ei pea vaid kogumissüsteemi väljatöötamisega. Pakume ka võimalust üritusel tekkivate biojäätmete väärindamiseks, mis võimaldab biojäätmed suunata tagasi bioloogilisse ringlusesse.


Pakume Sulle

Eelpool mainitud tõhusa jäätmekogumissüsteemi ülesehitusele lisaks aitame ka teavitustööga, mis suunab inimesi vähem prügi tekitama ning jäätmete tekkides neid õigesse konteinerisse viskama.

Transpordime biojäätmed käitluskohta ning teeme sellest innovaatilisel ja keskkonnasõbralikul moel komposti. Seda komposti saab iga ürituse korraldaja kasutada hiljem oma äranägemise järgi.

Ideaalse lahendusena võib peale üritust samas piirkonnas haljastust turgutada või lasta meil kompost suunata linnahaljastusse ja kogukonnaaedadesse, kasutades seda mullaväetisena.

Millised on sinu soovid ja vajadused?

Võta meiega ühendust ning leiame teile kõige sobivama lahenduse.


Biojäätmete kogumisteenus

Oleme välja töötamas NutriLoop´i biojäätmete kogumisteenust.

Loodav kogumisteenus on keskkõnnasõbralik ja läbipaistev alternatiiv praegustele lahendustele. Selle süsteemiga liitujatele garanteerime, et teie biojäätmed jõuavad tagasi mulda ning ei satu teiste jäätmetega kokku.

Teenusega liitudes saate anda panuse keskkonnahoidu, mulla viljakuse parandamisse ning loomulikku toitainete ringlusesse.

Kompost saab olema väetiseks taimedele kas kogukonnaaedades, linnahaljastuses või mahepõllumajanduses.

Biojäätmete väärindamiseks hakkame kasutama innovaatilist tehnoloogiat spetsiaalselt väljatöötatud efektiivsete mikroorganismide retseptiga ja kompostivihmaussidega.

Kas sinagi oled uudsete ja jätkusuutlike lahenduste poolt?

Jah, siis liitu meie Teadlike Inimeste VIP meililistiga ja me teavitame sind esimesena kogumisteenuse käivitamisest ning ka muudest põnevatest, põrutavatest ja maailmamuutvatest lahendustest, meie tiimi tegemistest, uutest blogipostitustest koostöövõimalustest, vingetest üritustest ja väärt pakkumistest.

Peale meiliaadressi sisestamist saadame sulle kinnituskirja, kus sa saad tutvuda ja nõustuda meie Privaatsustingimustega.

Alles peale sinupoolset kinnitust lisame sinu meiliaadressi meie listi!