Ühistutele ja ridaelamutele

Kulude kokkuhoid

Ühistuna kompostimine võimaldab kokku hoida jäätmeveokulusid ning panustab keskkonnahoidu.

Saate luua oma kompostimise minijaama, mis toodab teile kohapeal täisväärtuslikku komposti peenarde ja haljastuse jaoks. Pakume tõhusaid ja mugavaid tooteid ja tarvikuid, mis on sobilikud just ühistutele.


Koolitus

Kuna kompostimine võib tunduda alguses veidi keeruline, pakume ka koolitusi ja teabematerjale, et kompostimine oleks kaasahaarav ja lihtne.

Õigete vahendite ja teadmistega on kompostimine põnev, keskkonnasäästlik ja raha säästev tegevus, millesse suure tõenäosusega soovib panustada iga majaelanik.


Pakume Sulle

Aitame teil teha esimesed sammud  asukoha leidmisel, kogumissüsteemi juurutamisel ja anname näpunäiteid edukaks kompostimiseks.

Leia endale sobivad tooted:

Ei tea millist lahendust valida?

Võta meiega ühendust ning leiame teile kõige sobivama kogumis- ja kompostimislahenduse.


Biojäätmete kogumisteenus

Oleme välja töötamas NutriLoop´i biojäätmete kogumisteenust.

Loodav kogumisteenus on keskkõnnasõbralik ja läbipaistev alternatiiv praegustele lahendustele. Selle süsteemiga liitujatele garanteerime, et teie biojäätmed jõuavad tagasi mulda ning ei satu teiste jäätmetega kokku.

Teenusega liitudes saate anda panuse keskkonnahoidu, mulla viljakuse parandamisse ning loomulikku toitainete ringlusesse.

Kompost saab olema väetiseks taimedele kas kogukonnaaedades, linnahaljastuses või mahepõllumajanduses.

Biojäätmete väärindamiseks hakkame kasutama innovaatilist tehnoloogiat spetsiaalselt väljatöötatud efektiivsete mikroorganismide retseptiga ja kompostivihmaussidega.

Kas sinagi oled uudsete ja jätkusuutlike lahenduste poolt?

Jah, siis liitu meie Teadlike Inimeste VIP meililistiga ja me teavitame sind esimesena kogumisteenuse käivitamisest ning ka muudest põnevatest, põrutavatest ja maailmamuutvatest lahendustest, meie tiimi tegemistest, uutest blogipostitustest koostöövõimalustest, vingetest üritustest ja väärt pakkumistest.

Peale meiliaadressi sisestamist saadame sulle kinnituskirja, kus sa saad tutvuda ja nõustuda meie Privaatsustingimustega.

Alles peale sinupoolset kinnitust lisame sinu meiliaadressi meie listi!