Toitlustusasutustele

Väiksem keskkonnakoormus

Toitlustusasutustes tekib paratamatult võrdlemisi palju toidujäätmeid.

Aitame vähendada teie keskkonnakoormust ning teie restoranis või  kohvikus tekkinud biojäätmed suunata tagasi loomulikku bioloogilisse ringlusesse.


Pakume Sulle

Pakume biojäätmete sorteerimiskoolitusi ning lahendusi kas kohapealseks kompostimiseks või teenusena- viime teie biojäätmed oma käitluskohta ning teeme sellest innovaatilisel moel komposti.

Valminud komposti saab kasutada mahepõllumajanduses, haljastuses või kogukonnaaedades.

Meiega saate olla kindlad, et biojäätmed jõuavad tagasi mulda ning kompost on tehtud keskkonnasõbralikult.

Ei tea millist lahendust valida?

Võta meiega ühendust ning leiame teile kõige sobivama kogumis- ja kompostimislahenduse.


Biojäätmete kogumisteenus

Oleme välja töötamas NutriLoop´i biojäätmete kogumisteenust.

Loodav kogumisteenus on keskkõnnasõbralik ja läbipaistev alternatiiv praegustele lahendustele. Selle süsteemiga liitujatele garanteerime, et teie biojäätmed jõuavad tagasi mulda ning ei satu teiste jäätmetega kokku.

Teenusega liitudes saate anda panuse keskkonnahoidu, mulla viljakuse parandamisse ning loomulikku toitainete ringlusesse.

Kompost saab olema väetiseks taimedele kas kogukonnaaedades, linnahaljastuses või mahepõllumajanduses.

Biojäätmete väärindamiseks hakkame kasutama innovaatilist tehnoloogiat spetsiaalselt väljatöötatud efektiivsete mikroorganismide retseptiga ja kompostivihmaussidega.

Kas sinagi oled uudsete ja jätkusuutlike lahenduste poolt?

Jah, siis liitu meie Teadlike Inimeste VIP meililistiga ja me teavitame sind esimesena kogumisteenuse käivitamisest ning ka muudest põnevatest, põrutavatest ja maailmamuutvatest lahendustest, meie tiimi tegemistest, uutest blogipostitustest koostöövõimalustest, vingetest üritustest ja väärt pakkumistest.

Peale meiliaadressi sisestamist saadame sulle kinnituskirja, kus sa saad tutvuda ja nõustuda meie Privaatsustingimustega.

Alles peale sinupoolset kinnitust lisame sinu meiliaadressi meie listi!