Haridusasutustele

Praktilised näited

Looduses toimuvad protsesse on väga hea selgitada praktiliste näidetega.

Vihmaussikompostri ülesseadmine kooli, loodusmajja või lasteaeda on kaasahaarav võimalus selgitada, kuidas looduses kompostimine toimub ja milline on elusorganismide roll selles protsessis.


Loengud

Anname loenguid vermikompostimise kohta ja selgitame ka juurde, miks on oluline biojäätmeid kompostida ning mis kasu on sellest keskkonnale ja inimestele endile.

Selle kompostri pidamine vajab veidi rohkem hoolt ja tähelepanu, kuna vihmaussid vajavad eluks sobilikku keskkonda.


Pakume Sulle

Aitame teil valida õigete suurustega kompostri, seame selle spetsiaalsete vihmaussidega üles ning lisaks peame loengu vermikompostimisest.

Leia endale sobivad tooted:

Ei tea millist lahendust valida?

Võta meiega ühendust ning leiame teile kõige sobivama lahenduse.


Biojäätmete kogumisteenus

Oleme välja töötamas NutriLoop´i biojäätmete kogumisteenust.

Loodav kogumisteenus on keskkõnnasõbralik ja läbipaistev alternatiiv praegustele lahendustele. Selle süsteemiga liitujatele garanteerime, et teie biojäätmed jõuavad tagasi mulda ning ei satu teiste jäätmetega kokku.

Teenusega liitudes saate anda panuse keskkonnahoidu, mulla viljakuse parandamisse ning loomulikku toitainete ringlusesse.

Kompost saab olema väetiseks taimedele kas kogukonnaaedades, linnahaljastuses või mahepõllumajanduses.

Biojäätmete väärindamiseks hakkame kasutama innovaatilist tehnoloogiat spetsiaalselt väljatöötatud efektiivsete mikroorganismide retseptiga ja kompostivihmaussidega.

Kas sinagi oled uudsete ja jätkusuutlike lahenduste poolt?

Jah, siis liitu meie Teadlike Inimeste VIP meililistiga ja me teavitame sind esimesena kogumisteenuse käivitamisest ning ka muudest põnevatest, põrutavatest ja maailmamuutvatest lahendustest, meie tiimi tegemistest, uutest blogipostitustest koostöövõimalustest, vingetest üritustest ja väärt pakkumistest.

Peale meiliaadressi sisestamist saadame sulle kinnituskirja, kus sa saad tutvuda ja nõustuda meie Privaatsustingimustega.

Alles peale sinupoolset kinnitust lisame sinu meiliaadressi meie listi!