Firmadele ja asutustele

Keskkonnasäästlik

Soovite, et teie organisatsioon oleks keskkonnasäästlikum?

Üks mõjusamaid ja lihtsamaid viise, kuidas kontoris keskkonnamõjusid vähendada, on jäätmete sorteerimine ja võimaluse korral kohapealne väärindamine.

Jäätmeid korrektselt liigiti kogudes saab eri materjalid uuesti ringlusse võtta.

Eriti oluline on koguda eraldi biojäätmed, et orgaaniline materjal ei rikuks kogu muu materjali (paber, papp jms),  mida oleks võimalik hiljem ümber töödelda. Lisaks on biojäätmed iseenesest juba väga väärtuslik materjal, milles sisalduvaid toitaineid on võimalik uuesti ringlusse suunata.


Audit

Aitame teil üle vaadata teie praegused sorteerimis -ja kogumisvõimalused. Selleks viime läbi auditeid, mis annavad ülevaate jäätetekkest.

Sellest infost lähtuvalt töötame välja just teile sobivad lahendused ning pakume kaasahaaravaid koolitusi, et iga töötaja tunneks end kaasatuna ning oleks varustatud teadmistega, kuidas ja miks jäätmeid sorteerida.


Pakume Sulle

Biojäätmete väärindamine oma organisatsiooni territooriumil võimaldab jäätmeveokulusid kokku hoida ning toota komposti haljastuseks.

Oleme abiks nende lahenduste disainimisel ja väljatöötamisel. Aitame teil astuda sammu rohelisema kontori poole.

Leia endale sobivad tooted:

Ei tea millist lahendust valida?

Võta meiega ühendust ning leiame teile kõige sobivama lahenduse.


Biojäätmete kogumisteenus

Oleme välja töötamas NutriLoop´i biojäätmete kogumisteenust.

Loodav kogumisteenus on keskkõnnasõbralik ja läbipaistev alternatiiv praegustele lahendustele. Selle süsteemiga liitujatele garanteerime, et teie biojäätmed jõuavad tagasi mulda ning ei satu teiste jäätmetega kokku.

Teenusega liitudes saate anda panuse keskkonnahoidu, mulla viljakuse parandamisse ning loomulikku toitainete ringlusesse.

Kompost saab olema väetiseks taimedele kas kogukonnaaedades, linnahaljastuses või mahepõllumajanduses.

Biojäätmete väärindamiseks hakkame kasutama innovaatilist tehnoloogiat spetsiaalselt väljatöötatud efektiivsete mikroorganismide retseptiga ja kompostivihmaussidega.

Kas sinagi oled uudsete ja jätkusuutlike lahenduste poolt?

Jah, siis liitu meie Teadlike Inimeste VIP meililistiga ja me teavitame sind esimesena kogumisteenuse käivitamisest ning ka muudest põnevatest, põrutavatest ja maailmamuutvatest lahendustest, meie tiimi tegemistest, uutest blogipostitustest koostöövõimalustest, vingetest üritustest ja väärt pakkumistest.

Peale meiliaadressi sisestamist saadame sulle kinnituskirja, kus sa saad tutvuda ja nõustuda meie Privaatsustingimustega.

Alles peale sinupoolset kinnitust lisame sinu meiliaadressi meie listi!